KONST / Litografier / Färglitografi 13027026
nr 1302 7026
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, "Spegling", EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad -88. Motivet: 33x46 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:22:20
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant